Axa akcesoria rowerowe

axa_pano

Komponenty rowerowe firmy Axa Basta pozwolą uczynić Twój rower użytecznym i bezpiecznym dodając mu także sporo uroku. Te estetyczne i przydatne akcesoria produkowane są z wielką dbałością o szczegóły oraz z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. W Milou mamy duży wybór zapięć rowerowych i zabezpieczeń firmy Axa. Polegamy na nich od kilku sezonów i jesteśmy zadowoleni z ich jakości i trwałości.

Defender
axa_defenderAXA Defender to solidne zapięcie typu podkowa, które umożliwia dołączenie dodatkowego łańcucha. W ten sposób powstaje kompleksowy system zabezpieczający rower przed kradzieżą. Możecie dzięki niemu zablokować tylne koło a także przypiąć rower do stałych konstrukcji takich jak słupki czy stojaki rowerowe.
Zapięcie ma przemyślany system wpinania i wypinania oraz zamek, który uniemożliwia przypadkowe zgubienie klucza w czasie jazdy. Kompatybilne tylko z łańcuchami Axa Plug.

 Solid

axa_solidZapięcie AXA Solid jest zbliżone konstrukcją do modelu Defender. Nie daje jednak możliwości dołączenia łańcucha RLC Plug. Charakteryzuje się solidnym wykonaniem, zabezpieczeniem zamka przed próbą rozwiercenia. Dostępne są w wielu atrakcyjnych kolorach.

Zapięcia Solid i Defender przeznaczone są do zamocowania na ramach do tego przystosowanych to znaczy posiadających gniazda do przykręcenia podkowy.

Clinch
axa_clinch_85Łańcuchy zabezpieczające serii Clinch są jednymi z najpopularniejszych produktów Axa w naszym sklepie. Dostępne są w kilku długościach, różnej grubości łańcuchach i wielu kolorach. Clinch to solidny łańcuch z hartowanej stali. Dostępne długości 85, 95  i 115 cm.

Oprócz serii Clinch oferujemy zapięcia  Newton, Cherto oraz rewelacyjnie lekki łańcuch Axa Securado.

Oświetlenie
axa_retroOprócz zabezpieczeń rowerowych mamy w ofercie oświetlenie rowerowe firmy Axa. Są to lampy bateryjne i na dynamo oraz prądnice. Wzornictwo Axa przypadło nam do gustu. Lampy są ciekawe, dobrze zaprojektowane – trwałe i funkcjonalne. Z przyjemnością instalowaliśmy je w rowerach naszego projektu.