Batavus

Batavus to klasyka stylu Old Dutch zwanego przez mieszkańców Holandii Oma Fiets. Firma umiejętnie łączy tradycję z nowoczesnością oferując bardzo szeroką gamę rowerów miejskich. Wcieleniem tych idei jest Old duch, dystyngowana, klasyczna damka z chromowanymi elementami i płócienną osłoną na łańcuch, dostępna aż w pięciu kolorach.

Projektując swoje rowery firma lubi podkreślać indywidualność. Jednym z naszych ulubionych modeli tej firmy jest Batavus BUB. Ten innwacyjny model zaprojektowany przez zespół Batavusa przypomina kształtem biurowy spinacz. Rama roweru wykonana jest z wysokiej klasy aluminium giętego w nowoczesnej technologii przez co rower jest naprawdę lekki, zwrotny i zwarty. Oprócz tego zapewnia wyprostowaną sylwetkę użytkownikowi. Sympatycznym akcentem humorystycznym BUB’a jest wskaźnik samopoczucia w danym dniu – który jest wbudowany w ramę nad korbą.

Modele Batavusa cenione są za bardzo dobrą jakość i użytkowane wiele, wiele lat. Nie rzadko starsze roczniki niewiele ustępują ceną zupełnie nowym rowerom, co najlepiej świadczy o ich jakości.