Gazelle

gazelle_pano

Mogłoby się wydawać, że ilość mija się z jakością. Szczególnie gdy mówimy o masowej produkcji na poziomie 350 tys sztuk. W przypadku Gazelle tak jednak nie jest.  Rowery tej marki stały się wzorcem solidnego, holenderskiego roweru. Ich jakość nie budzi żadnych wątpliwości. Dzieje się tak z wielu powodów. Po pierwsze w Holandii rowery eksploatuje bardzo wiele osób i robią to intensywnie. Dlatego produkty niskiej jakości bardzo szybko zostają przez rynek „odpowiednio” ocenione. Jeśli jesteś w stanie sprzedać w tym kraju ponad 100 tys rowerów rocznie to znaczy, że masz do zaoferowania coś porządnego.

 

Gazelle produkuje rowery od ponad 120 lat. Na swoim koncie ma wiele innowacyjnych wdrożeń, m. in. pierwszy w Holandii składany rower, pierwszy rower z napędem elektrycznym. Firma nieustannie dba o jakość i innowacyjność swoich wyrobów.

 

 

 

Gazelle_rozmiarowkaOferta rowerów jest bardzo szeroka. My koncentrujemy się głównie na rowerach miejskich ale współpracujemy ściśle z dystrybutorem tej marki w Polsce i możemy pomóc w sprowadzeniu wybranego modelu.Na co dzień można u nas zobaczyć podstawowe modele tej firmy czyli Gazelle Basic. To klasyczny miejski rowerów najlepszym, holenderskim stylu.

 

Zapraszamy na jazdy próbne rowerami tej marki. Jeśli chcesz na odległość dobrać ich wielkość pomocna będzie tabelka obok. Pamiętaj jednak, że najlepiej jest przymierzyć się do konkretnego modelu roweru ponieważ różnią się one od siebie także długością ramy, rodzajem użytego siodła czy kierownicy i przez to bardziej lub mniej odpowiadają poszczególnym rowerzystom.