Imprezy

ciasto_w_milou

Zapowiedzi i relacje z imprez, w jakiś braliśmy udział w 2013 roku publikowaliśmy na bieżąco na naszym blogu a także na fejsbuku. Pora teraz na małe podsumowanie fotograficzne i nie tylko.

Na początku był … chaos:) czyli pospieszne przygotowania do otwarcia sklepu po remoncie. Zdążyliśmy tuż przed czwartkiem 18 kwietnia. Dopisała pogoda, było sporo osób zaciekawionych informacjami o zmianach i dużo pozytywnych opinii. I dużo dzieci:) Milou reopen odfajkowane.

 Ledwie otworzyliśmy sklep zaczęły się przygotowania do targów Bike & Fashion organizowanych w Warszawie. Odbyły się trzy edycje – byliśmy obecni na pierwszej i drugiej.  Pierwsza, majowa gościła w klubie 1500 na Powiślu. Mieliśmy tam super stoisko, na którym można było przez chwilę poczuć się jak złodziej rowerów i powalczyć z zapięciami rowerowymi wszelkiej maści, zobaczyć ofertę nowych rowerów na 2013 rok i poznać ekipę Milou osobiście.

Następnie już w czerwcu byliśmy na Święcie Cyklicznym na Warszawskim Ursynowie. Mieliśmy tam stoisko serwisowe a także zabezpieczaliśmy zabawę w niszczenie zapięć dostarczając oprócz różnych linek, łańcuchów i kłódek solidne sprzęty do ich przecinania. Oprócz tego dla najmłodszych przygotowaliśmy kolorowanki z cyklu Rowerowe Miasto, które można było ściągnąć już przed imprezą (i nadal są do pobrania na naszej stronie) . Impreza udałaby się super, gdyby nie szalejące w ten weekend nad Warszawą burze.

Na początku wakacji przyszedł czas na drugą edycję Bike & Fashion. Tym razem miejscem akcji była nadwiślańska plaża pod mostem Poniatowskiego. Było mnóstwo ludzi i mnóstwo rowerów. Dopisała też pogoda. Mieliśmy stałe stoisko serwisowe, ekspozycję rowerów MBM a także akcesoria rowerowe. Duże zainteresowanie towarzyszyło naszej ofercie lakierowania rowerów.