Miejsce

Nasz sklep i serwis znajduje się na Wiktorskiej 89 i działa od 2006 roku.

Sklep: Specjalizujemy się w sprzedaży rowerów miejskich. Proponujemy w naszym sklepie kilkadziesiąt najróżniejszych modeli, wśród nich oryginalne jednoślady holenderskie, angielskie, niemieckie, przystępniejsze cenowo rowery polskie, z jednym lub wieloma biegami, ramą damską, męską, stalową, aluminiową, oponą wąską i szeroką. Biorąc pod uwagę styl, wymiary oraz ekonomię na bieżąco staramy się urozmaicać ofertę. Adriatica, Breezer, Cossack,  Maxim, Pashley, Retro to marki, które znajdziecie w naszej ofercie.

Oprócz fabrycznie nowych jednośladów proponujemy rowery używane. Są to rowery z legalnych źródeł, w przeważającej części sprowadzane z Holandii. Trafiają się czasem (rzadko, bo rzadko) egzemplarze z segmentu rowerów górskich, trekkingowych oraz rowery dla dzieci, przede wszystkim jednak mamy rowery miejskie. Wszystkie są przygotowane do jazdy. Każda maszyna przechodzi u nas gruntowny przegląd, zużyte podzespoły wymieniamy. Z dużym entuzjazmem przywracamy rowerom używanym drugą młodość. Wiele z nich to egzemplarze unikatowe, klasyczne, z rozwiązaniami i dizajnem, którego nie znajdziecie już wśród nowoczesnych rowerów.

Obok rowerów mamy oczywiście wszelkie akcesoria, części i materiały. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Sturmey Archer.

Akceptujemy karty płatnicze.

Płatności przelewem prosimy kierować na nr konta: Idea Bank 56 1950 0001 2006 0613 7946 0002

Serwis: Przez cały rok zajmujemy się kompleksową obsługą wszelkiego rodzaju zagadnień. Od prostych napraw, jak wymiana dętki, oświetlenia, bagażnika, poprzez małe i niemałe przeglądy, składanie rowerów na zamówienie, po trudniejsze zadania, jak spawanie i lakierowanie. Niestraszne nam nawet najdziwniejsze tematy. Nietypowe rozwiązania to nasza specjalność, cierpliwość do spraw beznadziejnych też.