Na majówkę

jest wiosnaAni się obejrzeliśmy a zaczął się sezon. Wyjątkowo ciepły kwiecień wypędził wszystkich rowerzystów z domów. Już w marcu czuć było pierwsze powiewy wiosny. Bardzo nas to cieszy.

W tym sezonie dołączyły do naszej oferty rowery polskiej firmy Cossack. Cieszą się dużą popularnością oraz naszą sympatią. „Cossacki” są ładne, lekkie i porządnie wykonane. Za około 1,5tys zł rower ma aluminiową ramę, pełne oświetlenie zasilane prądnicą w przednim kole, trzybiegową piastę Shimano Nexus, wygodne siodło Drifter, opony Schwalbe z odblaskowymi paskami i bardzo ładny kosz wiklinowy z wkładką. Mamy je w kilkunastu wersjach modeli i kolorów. Zapraszamy na jazdy próbne:)

Zainteresowaniem cieszą się także rowery używane. Oferta prezentowana na stronie sklepu jest aktualizowana na bieżąco (staramy się). Zrezygnowaliśmy jednak ze sprzedaży rowerów używanych drogą wysyłkową. Chcemy, żeby wszystko było jasne i dlatego zapraszamy do obejrzenia roweru na miejscu. Można jeździć do woli, przebierać, wybrzydzać i wymieniać:)

Mamy za sobą kilka na prawdę intensywnych tygodni. Dlatego postanowiliśmy nieco odpocząć i w tym roku nie ma nas w majówkę.  Od czwartku, 1 maja aż do poniedziałku 5 maja sklep jest zamknięty. Podobnie nasz serwis na Różanej.

To chyba tyle – wiosna w pełni!