Na Wiktorskiej sezon w pełni.

bzybzyNa Wiktorskiej wiosna w pełni a w sklepie szczyt sezonu rowerowego. Wielu Klientów postanowiło kupić nowy rower z czego bardzo się cieszymy. Nasi kontrahenci z trudem nadążają z dostawami:) Stale rozszerzamy ofertę nowych rowerów – mamy już ponad 120 modeli. Do tego wciąż pojawiają się rowery używane. Są to głównie pozostawione w rozliczeniu lub komisie rowery naszych Klientów. Bardzo nam to odpowiada, ponieważ wpisuje się w nasze podejście do „krążenia rowerów w przyrodzie”. Z drugiej strony mamy pewność co do legalności pochodzenia rowerów, które sprzedajemy. Co więcej – są to często egzemplarze serwisowane u nas, więc potrafimy dobrze ocenić ich stan.

Wzięliśmy udział w pierwszej edycji targów rowerowych Bike & Fashion. Jesteśmy zdania, że była to udana impreza. Spotkaliśmy się z wieloma firmami z branży, nawiązaliśmy owocne, mamy nadzieję, kontakty. No i daliśmy się poznać nowym Klientom, którzy po targach przyjechali do nas zobaczyć jak wygląda sklep i kupić rower. Bardzo się cieszymy na następną imprezę z naszym udziałem – 9. czerwca na Ursynowie. Szczegóły wkrótce.

Sklep jest teraz otwarty przez siedem dni w tygodniu. Staramy się obsłużyć każdego, kto do nas trafia. Pracujemy ciężko nad rozładowaniem kolejki rowerów oczekujących na serwis. Jednocześnie staramy się skorzystać z cudownej wiosennej pogody. Dojeżdżamy rowerami do pracy, wypuszczamy się z rowerem za miasto. Postaramy się zdać Wam relację kiedy tylko złapiemy wolną chwilę.