Rowery na zamówienie

Zdarza się czasem tak, że pomimo ogromnego wyboru nowych i używanych rowerów, w żadnym ze sklepów nie ma dokładnie takiego, jak byście chcieli, tego „wymarzonego”. Co wtedy? Nasza odpowiedź brzmi: złożyć rower na zamówienie!  Składanie oryginalnych, pojedynczych egzemplarzy to jedna z tych rzeczy, która w serwisie sprawia nam najwięcej przyjemności. Dajemy do dyspozycji całe nasze doświadczenie, umiejętności i sporo entuzjazmu. rowery na zamowienie

Są dwie możliwości: możemy przebudować gotowy, wybrany rower katalogowy tak, aby wyglądem czy możliwościami realizował odpowiednie oczekiwania. W takiej sytuacji wymieniamy jedynie poszczególne elementy, pojedyncze podzespoły i dodatki. Nabywca zyskuje niepowtarzalny rower, ale nie traci przy tym ??fabrycznej?? gwarancji na całość. Druga możliwość to budowa pojazdu od podstaw. Zaczynamy od określenia jakie będzie przeznaczenie roweru. Następnie wspólnie wybieramy ramę oraz osprzęt. Możliwości jest wiele. Ramy są nowe i używane, możemy wziąć pod uwagę proszkowe lakierowanie na dowolny kolor, budowę kół o dokładnie założonych właściwościach.

Rowery składane na zamówienie często są droższe od tych fabrycznych. Zdajemy sobie z tego sprawę. Powiedzmy, że rower składany na zamówienie ma być niepowtarzalny i „ekstra”, i choćby przez to, może kosztować trochę ekstra :) Różnica w cenie wynika jednak także stąd, że fabryki produkujące rowery, kupują potrzebne do nich podzespoły w ogromnych ilościach i przez to bardzo tanio. My jako detaliści nie możemy nawet marzyć o zbliżeniu się do ich poziomu. Mimo to chcielibyśmy, żeby wymarzony rower był nieco tańszy i przystępniejszy. Dlatego osobom zainteresowanym złożeniem roweru u nas proponujemy rabat na zakup potrzebnych do złożenia części. Jego wysokość za każdym razem ustalamy indywidualnie w zależności od wartości zamówienia oraz asortymentu.