Pashley

pashley_info

Pashley to wyjątkowa marka na rynku rowerowym. Uosabia ona to , co w tradycji wzornictwa i mechaniki jest chyba najbardziej wartościowe i inspirujące: tradycję. Rowery Pashley są w najlepszym tego słowa znaczeniu klasyczne. Od 1926 roku aż do dziś w ich wykonaniu jest „to coś”, co sprawia, że patrząc na nie rozpoznajemy najwyższej próby rzemiosło. W czasach masowej produkcji, wzajemnego podpatrywania, „ulepszania” i „unowocześniania” wiele osób tęskni za solidną, ręczną robotą. Pashley robi rowery właśnie dla takich osób.

Wzornictwo tych rowerów to w pewnym sensie także kwintesencja miejskiego stylu życia, wytrawna prostota najwyższej jakości, a design przekraczający pospolite oczekiwania, zaskakuje najbardziej wymagających – solidne stalowe ramy, piękne siodełka z jasnobrązowej skóry firmy BROOKS, subtelne chromowane wykończenia, oryginalne kremowe opony… Daleko od krzykliwej pełnej gadżetów techniki, a klasa ręcznego wykonania wyróżnia ten dyskretny, staroświecki styl.

Od założenia fabryki przez Williama Pashleya w 1926 roku aż po dzień dzisiejszy w Stratford-upon-Avon powstają rowery, które nie mają sobie równych na rynku. Trwałe i niezawodne, wykonane ręcznie przez doskonałych rzemieślników służą długo i niezawodnie swoim właścicielom. Wykonane z wielką starannością i dbałością o szczegóły pozwoliły firmie zdobyć klientów w ponad pięćdziesięciu krajach.

To na prawdę wyjątkowe, by w dobie taniego importu utrzymać ręczną produkcję rowerów w Europie. Spójrzcie na zdjęcia z fabryki – od blisko 90 lat wciąż wygląda to podobnie. Ręcznie, dokładnie wykonane ramy, dokładnie lakierowane z delikatnymi szparunkami, solidna, ręczna robota pełna dobrych tradycji rzemieślniczych.
Wnikliwa uwaga, rzetelność, dokładność i niesłabnąca pasja specjalistów wykonujących ręcznie każdy z rowerów w fabryce PASHLEY to gwarancja zadowolenia dla wybierających tę markę.

Ofertę dostępnych w naszym sklepie modeli tej firmy znajdziesz na stronie z rowerami firmy Pashley. Oprócz nich jesteśmy w stanie sprowadzić dla Państwa dowolny model tej marki dostępny w danej chwili w kraju. Wystarczy jeden mail lub telefon i za kilka dni rower jest w naszym sklepie.