Pedro’s

pedroz

Pedro’s to marka związana z kolarstwem górskim od 1989 roku. Ktoś może dziwić się dlaczego zdecydowaliśmy się w milou sprzedawać ich  produkty. No cóż, sami wywodzimy się z kolarstwa górskiego. Zaczynaliśmy swoją przygodę z MTB ledwie kilka lat po założycielach tej firmy. Poza tym wiemy, jak trudne warunki zdarzają się na trasach wyścigów. Jesteśmy zdania, że to, co sprawdzi się tam, poradzi sobie i w mieście. Mnóstwo błota, piach, kurz i kamienie podane w dużej ilości w ciągu wyścigu to w przybliżeniu kurz, błoto i sól dawkowane stopniowo w jeździe miejskiej.

Druga sprawa, która nas przekonała do Pedrosa to podejście tej firmy do ochrony środowiska. Rower owszem, jest eko i tak dalej ale przyjdźcie kiedyś w środku sezonu do serwisu – mnóstwo tam brudu, smaru. Znamy tę drugą stronę ekologicznego środka transportu bardzo dobrze. Na co dzień mamy dużo pracy przy czyszczeniu rowerowych napędów i chcielibyśmy wiedzieć, że środki, których do tego używamy nie trują środowiska.

pedros kitPreparaty firmy Pedro’s są biodegradowalne a przez to bezpieczne dla środowiska. Dlatego możemy je z pełną odpowiedzialnością polecić naszym Klientom. Nie musisz być specjalistą by ich używać. To łatwe i poradzisz sobie w domu. Dbanie o rower dzięki kosmetykom Pedro’s jest przyjemne.  Oprócz różnych smarów do łańcucha dostępne są odtłuszczacze, płyny do mycia i pielęgnacji rowerów.

 

 

Zobacz ofertę produktów Pedro’s w naszym sklepie internetowym.