Przegląd roweru

Opierając się na wielu sezonach doświadczenia przygotowaliśmy trzy główne oferty przeglądu dostosowane do najczęściej spotykanych sytuacji. Oczywiście do dyspozycji czy wyboru są wszystkie usługi z naszego cennika, jednak te trzy propozycje najczęściej się sprawdzają.

nowy_przeglad

 

Przegląd bezpieczeństwa (safety check). : jeżeli kupiłeś rower albo wydobyłeś go po dłuższym okresie postoju z garażu czy piwnicy i chcesz sprawdzić ” zgrubsza” czy wszystko z nim ok to jest coś dla Ciebie.  Dokręcimy co trzeba, wyregulujemy i powiemy czy da się na tym jeździć. Możemy to powiedzieć przez telefon i w przypadku, kiedy konieczne są dalsze prace umówimy się od razu na kontynuację czyli przegląd regulacyjny. Koszt tego przeglądu to 60 zł.

Przegląd regulacyjny : eksploatujesz rower częściej niż raz na rok, coś skrzypi, hamulce słabe, zużył się napęd? wszystko to „wykrywamy” w trakcie przeglądu regulacyjnego. Smarujemy, dokręcamy, sprawdzamy, regulujemy. Centrujemy też koła. W przeglądzie regulacyjnym nie wykonujemy konserwacji piasty wielobiegowej oraz przeglądu amortyzatora. Koszt przeglądu regulacyjnego to 150 zł.

Przegląd generalny to kompletny przegląd roweru, w którym rozbieramy wszystkie rozbieralne mechanizmy w tym piastę wielobiegową i amortyzator ( o ile się na to umówimy – konserwacja amortyzatora olejowego pociąga za sobą wymianę oleju i uszczelek oraz dodatkową opłatę za robociznę). Przeglądem generalnym objęte są:

– koła – centrowanie i ewentualne uzupełnianie szprych, czyszczenie, smarowanie i regulacja piast z kasowaniem luzów. sprawdzenie stanu ogumienia i pompowanie

– napęd – ocena stanu napędu, czyszczenie i smarowanie łańcucha i przekładni, regulacja i konserwacja sterowania zmianą biegów (wymiana lub czyszczenie linek i pancerzy)

– konserwacja łożyska sterowego

– konserwacja suportu

– kontrola stanu i regulacja hamulców w tym ocena stanu klocków, linek i pancerzy i wymiana zużytych elementów w razie potrzeby

Koszt przeglądu generalnego to 300zł. Jest to cena robocizny, do której należy doliczyć koszt wymienianych części.

Przeglądów generalnych nie wykonujemy na poczekaniu:)

 

Tu znajdziesz cennik serwisu.

Więcej o warunkach i gwarancji na serwis.

Jeżeli chcesz zapisać się na przegląd w wybranym terminie skorzystaj z formularza rezerwacji.