Specjalność zakładu

Jak każdy szanujący się zakład, mamy swoje specjalności. Przez dobrych parę lat kilku rzeczy nauczyliśmy się naprawdę solidnie i nie wstydzimy się nimi pochwalić. Oto, co szef kuchni serwisu milou poleca szczególnie:

spawy3

Specjalizujemy się w konserwacji i naprawie piast wielobiegowych.  Szerzej piszemy o nich na osobnej stronie. Tu tylko zaznaczamy, że na bieżąco serwisujemy modele firm Sturmey Archer, Sachs, Shimano i inne zarówno produkowane współcześnie, jak i te starszej daty.

Składanie rowerów na zamówienie to nasze ulubione zajęcie w serwisie. Bardzo nas cieszy, kiedy to właśnie u nas materializują się czyjeś marzenia o rowerze. I te małe, i te wielkie. Cała nasza wyobraźnia, wiedza i umiejętności są do dyspozycji. Pomagamy dobrać odpowiednią ramę, osprzęt i styl aby rower był dokładnie taki, jakiego chcecie. Jedynym ograniczeniem jest to, że nie budujemy ram. Jeszcze :) Oprócz tego ograniczeń brak.

Bardzo mocni czujemy się też w zaplataniu kół rowerowych. Prawie każdy w firmie potrafi w ciągu pół godziny zbudować dowolne koło – lekkie, mocne, do składaka, holendra czy wózka. Serwisujemy koła zawodnikom, szosowcom, do skakania, do rugby na wózkach, do rikszy, trajki, hulajnogi i zwykłego miejskiego roweru oczywiście także, co wielokrotnie okazuje się być wyzwaniem najwyższej próby.