Sturmey Archer znaczy niezawodnie

Z marką Sturmey Archer jesteśmy związani od dawna. W naszym sklepie produkty tej firmy obecne są od początku w 2006 roku na Różanej.

Zawsze podobała nam się idea prostej, niezawodnej konstrukcji, która nie zmienia się co sezon bez potrzeby. I którą można naprawić. Mimo różnych zmian, zarówno w firmie Sturmey Archer jak i w naszej, sprawy nadal kręcą się po staremu. Sturmey oferuje piasty wielobiegowe do rowerów miejskich, wciąż produkowane i dostępne są części zamienne do współczesnych i starszych modeli a my nadal naprawiamy i sprzedajemy te produkty. I cieszymy się, że możemy pomóc właścicielom rowerów, którzy mają problemy ze swoimi piastami, chcą je wymienić, naprawić czy potrzebują informacji.

Na Wiktorskiej 89 dostępne jest kilkaset produktów z oferty Sturmey Archer i Sunrace. Mamy piasty, manetki, linki, pancerze, korby, zębatki, akcesoria montażowe, części zamienne. Możecie dzwonić, pisać i pytać o wszystko, co z nimi związane. Można je także zamawiać na odległość poprzez sklepzrowerami.pl