Święto Cykliczne 2013

swieto_panoZapraszamy wszystkich rowerzystów na Święto Cykliczne. Impreza odbywa się na Ursynowie ( przed Urzędem Dzielnicy Ursynów) w niedzielę, 9 czerwca 2013 w godzinach 13-17. Będziemy tam ze swoim stoiskiem. Będziecie mogli na miejscu – u nas oraz na głównej scenie – przetestować rozmaite rodzaje zapięć rowerowych. Można je ciąć, psuć i łamać. Mamy nadzieję, że pomoże Wam to w wyborze odpowiedniego dla siebie rozwiązania. Na naszym stoisku będziecie mogli porozmawiać z naszymi serwisantami i dokonać drobnych napraw i regulacji. Oprócz zapięć i serwisu postaramy się mieć dla Was najpotrzebniejsze rzeczy, które mogą się przydać rowerzyście w niedzielne popołudnie:)

Organizujemy również wspólne rysowanie Rowerowego Miasta. To wydarzenie dla dzieci, które chcemy zachęcić do wspólnego stworzenia rysunkowej Warszawy dla rowerzystów. Więcej na temat zajęć a także materiały do kolorowania można ściągnąć z naszej strony. Po pikniku opublikujemy rysunki na naszej stronie.

W programie imprezy są również między innymi pokazy mody rowerowej, finał konkursu fotograficznego, prezentacja ciekawego wydawnictwa ” My, rowerzyści z Warszawy”, pokazy ratownictwa i pierwszej pomocy. Mamy nadzieję, że impreza będzie Wam się podobała a pogoda dopisze. Szukajcie naszego stoiska.